Mladší žáci na Hutisku vybojovali premiérové vítězství, Béčko nestačilo na Růžďku

23.04.2012 14:09

Po těžké , ale radostné sobotě ve znamení obecní veselice naše týmy vyrazilo do světa bojovat za Jiskru. Áčko tři body z Janové dovezlo už dopoledne, ale mladší žáci teprve cestovali na Hutisko. Naši mladí, kteří hrají teprve první sézonů v žákovské souteži, ještě nezískali ani bod, ale na Hutisku všem ukázali, že je nikdo nemá odepisovat. Už od začátku bojovali jako lvi, ale jejich snahám zasadil těžkou ránu Jan Zemba střelou k tyči. Lvíčata se, ale nezvdala a před koncem poločasu našel časovanou nahrávkou kapitán Koláček Pepu Veselého a bylo srovnáno. V druhém poločasu domácí na krhovjánky zatlačili, ale ti jim nedovolili skórovat. Naopak se jim podařilo utrhnout vítězství na svou stranu, Papež z výkopu našel Veselého a ten vybídl Messiho, pardon Martínka. Konečný stav 2:1 pro Krhovou!

Béčko nastoupilo bez náhradníků na hřišti v Růžďce v 15:00. Domácí od začátku ukazovali, že chtějí vyhrát, zatímco Jiskra měla problémy sžít se místním miniaturním hřištěm. První poločas předvedl hlavně šance domácích, kteří nastřelili 3krát tyč. Slabý výkon předvedla hlavně obrana krhovjanů. Do poločasu se podařilo udržet nerozhodný stav. Na začátku se dokonce podařilo skórat našim borců a z dlouhého autu vsítil Pastuszek. To bylo ovšem asi všechno co naše Béčko předvedlo, snad tedy kromě uníku brankáře Indráka, který došel až na půlku než ho zařízl domácí záložník. Hosté pak skórovali ze dvou brejků, po penaltě brusiče Blably a nakonec ještě po fatální chybě Pavlici, který v zápase vynikal neschopností dát hlavičku. Konečný stav 4:1 pro domácí Růžďku.