Krhová pokračuje na jarní vítězné vlně..

23.04.2012 10:42

V neděli dopoledne Krhovští borci, povzbuzení den starým úspěšným referendem o samostatnosti obce, vyběhli na trávník v Janové aby změřili své síly s Béčkem Janové. Utkání, které bylo silně ovlivněno stavem trávníku, nakonec do vítězného konce dotáhli hráči Jiskry a prodloužili svou sérii vítězství na 6 v řadě. Už v páté minutě za přispění Mužíká skóroval Lukáš Pastuszek. domácí ovšem na hrbolátém povrchu dál bojovali a do poločasu se už stav nezměnil. V druhém poločase začali hosté ovládat hru, ale k větším šancím se nedostávali. Pastuszek šel sice sám na brankáře, ale v rozhodujícím okamžiku zaúřadoval krtek a míč skončil u brankáře. Uklidňující gól vstřelil v 80. minutě Mužík. Domácí sem sice v 85. minutě podařilo snížit, ale to bylo z jejich strany vše. Krhová si odvezla z Janové důležité 3 body. Janová B - Krhová 1:2.